KÍGYÓ  GYÓGYSZERTÁR
MAKÓ
Egy Igazi makói patika! Egy Igazi makói patika!
Bevásárló kosár
Az Ön kosarában
0 termék van
Magyar
English
Roman
KÍGYÓ GYÓGYSZERTÁR - MAKÓ
NICORETTE FRESHM 4MG RAGOGUMI 105X

Fogyasztói ár: 8295,- Ft
Akciós ár: 7880,- Ft (75,05 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

NICORETTE FRESHM 4MG RAGOGUMI 105X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CANESTEN KOMBI 200MG HÜVELYTABL+KRÉM 3X BUB

Fogyasztói ár: 5731,- Ft
Akciós ár: 5150,- Ft (1 716,67 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

CANESTEN KOMBI 200MG HÜVELYTABL+KRÉM 3X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT VALERIANA HARMONY NIGHT FTBL 70X

Fogyasztói ár: 3264,- Ft
Akciós ár: 2940,- Ft (42,00 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>

×

JUTAVIT VALERIANA HARMONY NIGHT FTBL 70X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ESPUMISAN GYÖNGY KAPSZULA 50X

Fogyasztói ár: 2947,- Ft
Akciós ár: 2799,- Ft (55,98 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

ESPUMISAN GYÖNGY KAPSZULA 50X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
COMPEED VÍZHÓLYAGTAPASZ KÖZEPES 5X

Fogyasztói ár: 2836,- Ft
Akciós ár: 2690,- Ft (538,00 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

COMPEED VÍZHÓLYAGTAPASZ KÖZEPES 5X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEOGRANORMON KENŐCS 25G

Fogyasztói ár: 2359,- Ft
Akciós ár: 2120,- Ft (84,80 Ft/G)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

NEOGRANORMON KENŐCS 25G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
PANTHENOL KÜLSŐLEGES SPRAY 130G

Fogyasztói ár: 4329,- Ft
Akciós ár: 3890,- Ft (29,92 Ft/G)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

PANTHENOL KÜLSŐLEGES SPRAY 130G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
VOLTANATURA MASSZÁZSGÉL REGENERÁLÓ 50ML

Fogyasztói ár: 3398,- Ft
Akciós ár: 2880,- Ft ()
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>

×

VOLTANATURA MASSZÁZSGÉL REGENERÁLÓ 50ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DOLGIT KRÉM 1X150G

Fogyasztói ár: 4802,- Ft
Akciós ár: 4560,- Ft (30,40 Ft/g)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

DOLGIT KRÉM 1X150G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NICORETTE QUICKSPRAY 1MG/ADAG SZÁJNYÁLK OLD SPRAY 2X1 TART

Fogyasztói ár: 10284,- Ft
Akciós ár: 9750,- Ft (4 875,00 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

NICORETTE QUICKSPRAY 1MG/ADAG SZÁJNYÁLK OLD SPRAY 2X1 TART

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NICORETTE FRESHM 4MG RAGOGUMI 105X

Fogyasztói ár: 8295,- Ft
Akciós ár: 7880,- Ft (75,05 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

NICORETTE FRESHM 4MG RAGOGUMI 105X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
CANESTEN KOMBI 200MG HÜVELYTABL+KRÉM 3X BUB

Fogyasztói ár: 5731,- Ft
Akciós ár: 5150,- Ft (1 716,67 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

CANESTEN KOMBI 200MG HÜVELYTABL+KRÉM 3X BUB

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
JUTAVIT VALERIANA HARMONY NIGHT FTBL 70X

Fogyasztói ár: 3264,- Ft
Akciós ár: 2940,- Ft (42,00 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>

×

JUTAVIT VALERIANA HARMONY NIGHT FTBL 70X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
ESPUMISAN GYÖNGY KAPSZULA 50X

Fogyasztói ár: 2947,- Ft
Akciós ár: 2799,- Ft (55,98 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

ESPUMISAN GYÖNGY KAPSZULA 50X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
COMPEED VÍZHÓLYAGTAPASZ KÖZEPES 5X

Fogyasztói ár: 2836,- Ft
Akciós ár: 2690,- Ft (538,00 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

COMPEED VÍZHÓLYAGTAPASZ KÖZEPES 5X

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NEOGRANORMON KENŐCS 25G

Fogyasztói ár: 2359,- Ft
Akciós ár: 2120,- Ft (84,80 Ft/G)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

NEOGRANORMON KENŐCS 25G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
PANTHENOL KÜLSŐLEGES SPRAY 130G

Fogyasztói ár: 4329,- Ft
Akciós ár: 3890,- Ft (29,92 Ft/G)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

PANTHENOL KÜLSŐLEGES SPRAY 130G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
VOLTANATURA MASSZÁZSGÉL REGENERÁLÓ 50ML

Fogyasztói ár: 3398,- Ft
Akciós ár: 2880,- Ft ()
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>

×

VOLTANATURA MASSZÁZSGÉL REGENERÁLÓ 50ML

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
DOLGIT KRÉM 1X150G

Fogyasztói ár: 4802,- Ft
Akciós ár: 4560,- Ft (30,40 Ft/g)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

DOLGIT KRÉM 1X150G

bekerült a kosárba

 db    Kosárba
NICORETTE QUICKSPRAY 1MG/ADAG SZÁJNYÁLK OLD SPRAY 2X1 TART

Fogyasztói ár: 10284,- Ft
Akciós ár: 9750,- Ft (4 875,00 Ft/db)
Akció vége: 2024.06.30.
További információk >>>


×

NICORETTE QUICKSPRAY 1MG/ADAG SZÁJNYÁLK OLD SPRAY 2X1 TART

bekerült a kosárba

 db    Kosárba

TOVÁBBI RÉSZLETEK



   Akció ideje: 2024.05.31. - 2024.06.30.    (a készlet erejéig)

PANADOL BABY 24MG/ML BELS SZUSZPENZIÓ / 13 100ML

Vény nélkül
kapható
gyógyszer
Akciós ár: 3370,- Ft (33,70 Ft/ML)

Raktáron
Fogyasztói ár: 3553,- Ft

×

PANADOL BABY 24MG/ML BELS SZUSZPENZIÓ / 13 100ML

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:
paracetamol

ATC csoport:
Fájdalomcsillapítók

Forgalmazó:
GlaxoSmithKline-Consumer Magyarország Kft.

Helyettesítő készítmények >>>



   Akció ideje: 2024.05.31. - 2024.06.30.    (a készlet erejéig)

PANADOL BABY 24MG/ML BELS SZUSZPENZIÓ / 13 100ML

Akciós ár: 3370,- Ft (33,70 Ft/ML)

Raktáron
Fogyasztói ár: 3553,- Ft

×

PANADOL BABY 24MG/ML BELS SZUSZPENZIÓ / 13 100ML

bekerült a kosárba

 db   Kosárba

Hatóanyag:
paracetamol

ATC csoport:
Fájdalomcsillapítók

Forgalmazó:
GlaxoSmithKline-Consumer Magyarország Kft.

Betegtájékoztató

Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

Panadol Baby 24 mg/ml belsőleges szuszpenzió
paracetamol

Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.
Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leirtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza.
- Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.
- További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.
- Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont.
- Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

A betegtájékoztató tartalma:
1. Milyen tipusú gyógyszer a Panadol Baby 24 mg/ml belsőleges szuszpenzió (a továbbiakban Panadol Baby belsőleges szuszpenzió) és milyen betegségek esetén alkalmazható?
2. Tudnivalók a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió alkalmazása előtt
3. Hogyan kell alkalmazni a Panadol Baby belsőleges szuszpenziót?
4. Lehetséges mellékhatások
5. Hogyan kell a Panadol Baby belsőleges szuszpenziót tárolni?
6. A csomagolás tartalma és egyéb információk


1. Milyen tipusú gyógyszer a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió paracetamolt tartalmaz, amely fájdalomcsillapitó és lázcsillapitó gyógyszer, 1 hónapos kortól 12 éves korig gyermekek fájdalom- és lázcsillapitására alkalmas.

- A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió lázcsillapitóként hatékonyan csökkenti:
" a megfázás és influenza;
" a gyermekkori fertőzések - mint például bárányhimlő, szamárköhögés, kanyaró, mumpsz által előidézett lázat.
- Orvosi javaslat esetén a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió a gyermekkori védőoltások előidézte láz csillapitására is alkalmazható.
- Fájdalomcsillapitó hatása révén javallott a fogzási fájdalom, a fogfájás és torokfájás enyhitésére.


2. Tudnivalók a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió alkalmazása előtt

Ne adjon gyermekének Panadol Baby belsőleges szuszpenziót:
- ha gyermeke allergiás a paracetamolra vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére;
- ha gyermeke egy bizonyos enzimrendellenességben szenved (az úgynevezett glükóz 6 foszfát dehidrogenáz enzim hiánya esetén);
- ha gyermeke 1 hónaposnál fiatalabb.

Figyelmeztetések és óvintézkedések

Paracetamolt tartalmaz.
Túl sok paracetamol alkalmazása súlyosan károsithatja a májat.

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió alkalmazása előtt beszéljen gyermeke kezelőorvosával, ha gyermeke:
- májbetegségben vagy vesebetegségben szenved, csak orvosi konzultációt követően szedheti a készitményt. Májkárosodás esetén fokozott a túladagolás kockázata.
- sovány vagy alultáplált;
- rendszeresen fogyaszt alkoholt.
Előfordulhat, hogy gyermeke egyáltalán nem szedheti ezt a készitményt, vagy csökkentenie kell az alkalmazott paracetamol mennyiségét.

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió alkalmazása előtt beszéljen gyermeke kezelőorvosával, ha gyermeke:
- súlyos fertőzésben szenved, súlyosan alultáplált vagy krónikus alkoholfogyasztó, mivel ezek növelhetik a metabolikus acidózis kockázatát. A metabolikus acidózis tünetei közé tartoznak: mély, gyors, nehézkes légzés; émelygés (hányinger), rosszullét (hányás); csökkent étvágy. Azonnal beszéljen gyermeke kezelőorvosával, ha a fenti tünetek bármilyen kombinációban jelentkeznek gyermekénél!
- koraszülött, illetve 3 hónaposnál fiatalabb csecsemőknek csak szoros orvosi felügyelet mellett adható.

Fontos, hogy a Panadol Baby belsőleges szuszpenziót NE alkalmazza más paracetamol-tartalmú készitményekkel egyidejüleg, mivel a paracetamol javasolt adag feletti alkalmazása akár életet veszélyeztető vagy halálos kimenetelü májkárosodáshoz vezethet. Mindig ellenőrizze a hatóanyagot az egyidejüleg szedett gyógyszer dobozán vagy betegtájékoztatójában!

A tünetek tartós fennállása esetén orvoshoz kell fordulni.

Egyéb gyógyszerek és a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió
Feltétlenül tájékoztassa gyermeke kezelőorvosát vagy gyógyszerészét gyermeke jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről.

A készitmény alkalmazása előtt beszéljen gyermeke kezelőorvosával, ha gyermeke az alábbi gyógyszereket szedi:
- metoklopramidot vagy domperidont (ezeket a szereket hányinger/hányás ellen alkalmazzák);
- magas koleszterinszint kezelésére szolgáló kolesztiramint;
- véralvadásgátlókat (például warfarint) szed és hosszú időn keresztül, naponta van szüksége fájdalomcsillapitóra, mert ekkor paracetamolt csak alkalmanként vehet be.

Ez a gyógyszer 750 mg kristályosodó szorbitszirupot tartalmaz 5 ml-es adagonként, ami megfelel 150 mg/ml-nek. A szorbit fruktózforrás. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette, hogy Ön (vagy gyermeke) bizonyos cukrokra érzékeny, vagy az örökletes fruktózintoleranciának nevezett ritka genetikai betegséget állapitották meg Önnél (vagy gyermekénél), amely során szervezete nem tudja lebontani a fruktózt, beszéljen kezelőorvosával, mielőtt Ön (vagy gyermeke) bevenné vagy Önnél (vagy gyermekénél) alkalmaznák ezt a gyógyszert.

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió 5 ml-es adagonként 2,78 g maltitszirupot tartalmaz. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel orvosát, mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert. Enyhe hasmenést okozhat.

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió parahidroxibenzoátokat (metil-parahidroxibenzoát [E218], propil parahidroxibenzoát [E216]) tartalmaz, amelyek allergiás reakciókat okozhatnak (amelyek esetleg csak később jelentkeznek).

A Panadol Baby nem tartalmaz sem cukrot (szacharózt), sem alkoholt.


3. Hogyan kell alkalmazni a Panadol Baby belsőleges szuszpenziót?

Kérdezze meg gyermeke kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha nem biztos abban, hogy adhatja-e ezt a gyógyszert gyermekének!

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leirtaknak, vagy gyermeke kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

Az ajánlott adagot nem szabad túllépni.
Alkalmazza a legkisebb adagot a lehető legrövidebb ideig, ami szükséges a tünetek kezelésére. 4 óránál gyakrabban ne alkalmazza a gyógyszert.
A tünetek tartós fennállása esetén orvoshoz kell fordulni.

A készitmény ajánlott adagja:
Paracetamol adagolása gyermekeknek (az egyszeri adag 10-15 mg/ttkg, a maximális napi adag 60 mg/ttkg):

Jellemző testtömeg Életkor Egyszeri adag (ml)
4-6 kg 1-3 hónap* 2-3,5
6-8 kg 3-6 hónap 3,5-4
8-10 kg 6-12 hónap 4,5-5
10-13 kg 1-2 év 6-6,5
13-15 kg 2-3 év 7-8
15-21 kg 3-6 év 9-10
21-29 kg 6-9 év 13-14
29-42 kg 9-12 év 18-19
*amennyiben a gyermek a terhesség 37. hete után született és a testtömege 4 kg feletti

A fenti táblázat alapján a gyermek testtömegének megfelelő adagot alkalmazza. Amennyiben nem biztos a gyermek testtömegében, alkalmazza a gyermek életkorának megfelelő adagot.

Szükség szerint az egyszeri adag 4-6 óránként ismételhető, de 4 óránál gyakrabban nem szabad alkalmazni. 24 óra alatt legfeljebb 4 alkalommal vehető be az egyszeri adag.

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió orvosi tanács nélkül 3 napnál hosszabb ideig nem adható.

1-3 hónapos korú gyermekek esetén:
Az egyszeri adag 10-15 mg/ttkg, a maximális napi adag 60 mg/ttkg.
- Oltás utáni tünetek enyhitésére: amennyiben a lázas állapot a második adag Panadol Baby belsőleges szuszpenzió beadása után sem csökken, orvoshoz kell fordulni.
- Lázas állapot kezelésére: amennyiben a tüneteket rosszabbodnak, vagy legkésőbb 24 óra alatt nem szünnek meg, orvoshoz kell fordulni a súlyos ferőzés kizárása érdekében.

A készitmény alkalmazása 1 hónapos kor alatt ellenjavallt.

Koraszülött csecsemőknél, főleg azoknál, akik 3 hónaposnál fiatalabbak, a készitményt csak és kizárólag orvosi tanácsra lehet alkalmazni.

Az alkalmazás módja
Szájon át történő alkalmazásra.
Használat előtt rázza fel a gyógyszeres üveget!
A készitmény beadását a mellékelt adagolófecskendő megkönnyiti. Az adagolófecskendő a dobozban van elhelyezve.

Az adagolófecskendő pontos használata:

1. Tolja be teljesen az adagolófecskendő dugattyúját, majd nyomja bele erősen az üveg nyakába.


2. Forditsa az üveget fejjel lefelé és óvatosan húzza a dugattyút a gyermek számára szükséges adag jeléig. A megfelelő adag ott van, ahol a dugattyú szélesebb része a fecskendőn jelölt 'ml' jelzéssel egyvonalban van.


3. Forditsa vissza az üveget és óvatos csavarással húzza ki a fecskendőt az üveg nyakából.


A gyógyszer alkalmazása után:
Nyomja rá az üvegre a kupakot és csavarja rá, hogy rászoruljon. Majd csavarja kissé visszafelé, amig hallható lesz egy kattanó hang.

Használat után az adagolófecskendőt meleg vizzel tisztitsa meg és száritsa meg, sterilizálására nincs szükség.

Ha a gyermek az előirtnál több Panadol Baby belsőleges szuszpenziót kapott
Ne adjon be többet az előirt adagnál. A paracetamol túladagolása májkárosodást okozhat, ami májátültetéshez vagy halálhoz vezethet. Ha arra gyanakszik, hogy gyermeke az előirt adagnál többet kapott, azonnal forduljon orvoshoz, még akkor is, ha a gyermek láthatóan nem érzi rosszul magát.

Ha elfelejtette alkalmazni a Panadol Baby belsőleges szuszpenziót
A legközelebbi alkalommal NE alkalmazzon kétszeres adagot, mert az ártalmas lehet. Kövesse az adagolási útmutatóban leirtakat.

Ha bármilyen további kérdése van a gyógyszer alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.


4. Lehetséges mellékhatások

Mint minden gyógyszer, igy ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Ha az alábbi tünetek bármelyikét észleli, hagyja abba a gyógyszer alkalmazását és azonnal forduljon orvoshoz:
Nagyon ritka mellékhatások (10 000-ből legfeljebb 1 beteget érinthet):
- allergiás reakciók, mint: anafilaxiás sokk (vérnyomás hirtelen csökkenésével és légzészavarokkal járó, életveszélyes allergiás reakció), bőrkiütés vagy hámlás, viszketés, illetve a száj nyálkahártyájának fekélye, az ajkak, nyelv, torok vagy arc duzzadása (angioödéma, Stevens-Johnson-szindróma, toxikus epidermális nekrolizis);
- hörgőgörcs, ha gyermekénél korábban légzési nehézséget tapasztalt acetilszalicilsav-tartalmú vagy más (például ibuprofén-tartalmú) fájdalomcsillapitó alkalmazása során;
- ha megmagyarázhatatlan eredetü véraláfutást vagy vérzést tapasztal (ennek oka lehet a vérlemezkék számának csökkenése a vérben);
- májmüködési zavar.

Mellékhatások bejelentése
Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül. A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban.


5. Hogyan kell a Panadol Baby belsőleges szuszpenziót tárolni?

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

Legfeljebb 30 °C-on tárolandó.
A fénytől való védelem érdekében az eredeti csomagolásban tárolandó.
Nem fagyasztható!

Felbontás után 6 hónapig használható fel.
Felbontáskor kérjük, irja rá a dobozra vagy az üveg cimkéjére a felbontás dátumát.

A dobozon feltüntetett lejárati idő (Felhasználható: ) után ne alkalmazza ezt a gyógyszert. A lejárati idő az adott hónap utolsó napjára vonatkozik.

Semmilyen gyógyszert ne dobjon a szennyvizbe vagy a háztartási hulladékba. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy mit tegyen a már nem használt gyógyszereivel. Ezek az intézkedések elősegitik a környezet védelmét.


6. A csomagolás tartalma és egyéb információk

Mit tartalmaz a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió?
- A készitmény hatóanyaga: 24 mg paracetamolt tartalmaz milliliterenként, azaz 120 mg paracetamolt tartalmaz 5 ml belsőleges szuszpenzióban.
- Egyéb összetevők: nem kristályosodó szorbitszirup (70%) (E420), xantángumi, metil-parahidroxibenzoát (E218), propil-parahidroxibenzoát (E216), vizmentes citromsav, nátrium-citrát, glicerin, eperaroma, dinátrium-edetát, szukralóz, maltitszirup (E965), tisztitott viz.

Milyen a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió külleme és mit tartalmaz a csomagolás?

Áttetsző vagy átlátszatlan, fehér vagy kissé barnás szinü, eperizü, homogén szuszpenzió.

Homogén szuszpenzió LDPE betéttel ellátott, fehér szinü, garanciazáras biztonsági PP/PE kupakkal lezárt, barna szinü üvegbe töltve. Egy üveg és egy 10 ml-es PP fecskendőtestből és PE dugattyúból álló, 0,5 ml-es beosztással ellátott adagolófecskendő dobozban.

A forgalomba hozatali engedély jogosultja és a gyártó

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:
GlaxoSmithKline-Consumer Kft.
1124 Budapest, Csörsz u. 43.
Magyarország

Gyártó:
Farmaclair
440 avenue du général de Gaulle, Hérouville-Saint-Clair
Franciaország

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG
Barthstrasse 4,
80339 München,
Németország

OGYI-T-1711/42

A betegtájékoztató legutóbbi felülvizsgálatának dátuma: 2023. február.

A KOCKÁZATOKRÓL ÉS A MELLÉKHATÁSOKRÓL OLVASSA EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, VAGY KÉRDEZZE MEG KEZELŐORVOSÁT, GYÓGYSZERÉSZÉT!
Pár tornagyakorlattal enyhíthetők a menopauza tünetei, így ezek nem csak edzettséget, de jobb közérzetet is biztosítanak! A következő gyakorlatokat csak az edzettségi szintnek megfelelően s... tovább >>>


Epidemiológiai vizsgálatok bebizonyították, hogy a magas vérnyomás az egyik fő rizikótényezője a koszorúér-betegség kialakulásának. Vizsgálatok azt is kimutatták, hogy a diasztolés vérnyo... tovább >>>


Adatok frissítve: 2024.06.22. 12:24:44
Családbarát munkahely
Családbarát szolgáltató hely

Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre
6900 Makó, Széchenyi tér 8.
+36 62/510-296
KAPCSOLAT
Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek




Személyes adatvédelem
Általános szerződési feltételek









Minden jog fenntartva! - © 2020
Készítette: Karagity Endre

Adatok frissítve: 2024.06.22. 12:24:44